top of page

Groupe d'étude de marché

Public·24 membres

[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!!] Ballkani Viktoria Plzeň shiko live 30 nëntor 2023


29 minuta më parë — 4 hours ago — [tv]++]] Ballkani Viktoria Plzeň shiko live 30 nëntor 2023 Live and upcoming events · On which devices can I watch live sports ...


Ilir Daja sjell Europën në Tiranë, Ballkani-Viktoria Plzen luhet të enjten në “Air Albania”Postuar: Nëntor 24, 2023 | 20:04 Gjendja shumë e keqe e fushës në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, ka bërë që Ballkani të detyrohet që ndeshjen e ardhshme të Ligës së Konferencës ta zhvillojë në Tiranë. UEFA të premten ka njoftuar se ndeshja Ballkani–Viktoria Plzen do të luhet më 30 nëntor në “Air Albania”, në Tiranë, duke e hequr mundësinë që takimi të luhet në Prishtinë. Një opsion ishte edhe stadiumi i qytetit të Kukësit, por duke qenë se kushte janë më të mira në Tiranë, u vendos që shtëpia e re e Ballkanit në Europë, të jetë stadiumi “Air Albania”. “Për shkak të kushteve të përkeqësuara të fushës pas ndeshjeve të fundit, ndeshja e radhës e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës ndërmjet Ballkanit dhe Viktoria Plzenit është zhvendosur nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë në stadiumin ‘Air Albania’ në Tiranë. Ballkani-Viktoria Plzeň, në “Air Albania” Stadiumi “Air Albania” i Tiranës do të presë një tjetër ndeshje ndërkombëtare. UEFA ka vendosur. Ballkani vs Viktoria Plzen Live Stream & Results today 30/11/2023 17:45 FootballBallkani vs Viktoria Plzen live streamingOn 30 November 2023 sports fans will join the screens to watch the most interesting duel of Ballkani vs Viktoria Plzen for free. The live broadcast is scheduled for 17:45. UEFA Europa Conference League has pleased us again, and we, in turn, recommend that you follow the game live. Based on the data of the teams' performances in previous games, we've come up with a prediction for the Ballkani vs Viktoria Plzen match on. Rikthehet Conference League në “Air Albania”, Ballkani do Rikthehet Conference League në “Air Albania”, Ballkani do të presë FC Viktoria Plzeň. Ky vendim është marrë për shkak të kushteve të përkeqësuara të fushës ... You may have a better understanding of the present situation by analyzing the most essential facts. As a result, don't ignore any relevant information. Compare the odds offered by different bookies to get the best odds for this event. To provide the most accurate predictions on Ballkani vs Viktoria Plzen, we use complex algorithms that take into account statistics and head to head history. Also on our portal there is a large collection of really useful information for the pre-match. Notat e lojtarëve, Viktoria Plzen 1-0 Ballkani: Zyba e Kuç Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Kalvach me notën 8.3. Notat e lojtarëve të Plzenit dhe Ballkanit. Viktoria Plzeň – KF Ballkani Live Watch this space to get ... Conference League/ UEFA sjell kampionët e Kosovës në Tiranë, Ballkani - Viktoria Plzen zhvillohet nëFusha e stadiumit "Fadil Vokrri" në Prishtinë është në gjendje të rënduar dhe ndeshja mes Ballkanit dhe Viktoria Plzen, e vlefshme për grupet e Conference League do zhvillohet në "Air Albania" të Tiranës. Komisoni i Garave në UEFA s'e ka pranuar gjendjen e fushës në Prishtinë, me kampionët e Kosovës që duhet të luajnë në Tiranë ndeshjen e radhës. Kësisoj, të enjte në orën 18:45 në datën 30 nëntor stadiumi "Air Albania" do mirëpresë Ballkani - Viktoria Plzen për grupin C të CL. Në këtë grup pas katër ndeshjeve të luajtura Plzen është në krye me 12 pikë, ndjekur nga Astana dhe Ballkani me katër, e Dinamo Zagreb me tri pikë. Për t'u evidentuar se finalja e parë e Conference League u zhvillua në "Air Albania" në 25 majin e 2022, me Romën që mundi 1-0 Feyenoord me golin e Zaniolos. Ballkani - Viktoria Plzen Live - UEFA Europa Conference 9 nën 2023 — The match starts at 17:45 on 30 November 2023. Catch the latest Ballkani and Viktoria Plzen news and find up to date UEFA Europa Conference ... Conference League/ Ballkani kërkon fitoren ndaj Viktoria Plzen sot në “Air Albania”Ballkani do të zbresë në Arena Kombëtare, në orën 18. 45, për të tentuar ndjekjen e kualifikimit në fazën me eliminim direkt. Për këtë duhet të mposhtë në Tiranë, Victoria Plzen që janë të pamundur deri më tani. 32 skuadra do të zbresin në fushë për tu përballur në ndeshjet e vlefshme për raundin e parafundit në fazën e grupeve të Conference League. Skuadra e Dajës, me katër pikë, sa Astana por përpara tyre për ndeshje direkte, do të kërkojë fitoren për të pasur mundësinë për të kaluar përtej. Çekët kanë siguruar matematikisht vendin e parë, ndërsa Dardanët e komplikuan punën me një pikë në sfidën e dyfishtë me Astana. Në Grupin C, Astana duhet të bëjë llogaritë në shtëpi me Dinamo Zagreb. Kroatët kanë vetëm një pikë më pak dhe mund të kthehen në lojë për kualifikimin në rast fitore. Në Grupin E, Legia Varshavë, ku luan Ernest Muçit do të sfidojë në transfertë Aston Vilën në orën 21:00. Sulmuesi shqiptar pikërisht ndaj anglezëve shënoi një dygolësh në fitoren e polakëve. “Po, ndeshja do te zhvillohet ne ‘Air Albania’. Aktualisht gjendja e stadiumit në Prishtinë nuk është aspak e mirë, kështu që është dashur të gjendet një alternativë. Më e mira ishte zhvendosja nga kryeqendra e Kosovës në atë të Shqipërisë”, ka thënë Kushtrim Reshitaj, zëdhënës i Ballkanit. “Duke qenë se jemi skuadra e vetme shqiptare që luajmë në Evropë, mbështetje të madhe vazhdimisht kemi edhe ashtu nga të gjitha trojet, andaj kjo ndeshje në Tiranë do të jetë mundësi për shumë tifozë nga Shqipëria që të na ndjekin nga afër. Përbërja e Ballkanit është një kombinim i futbollistëve nga shumë vise shqiptare, e tillë është edhe vetë Kombëtarja që u kualifikua për Evropian, andaj ky duel në ‘Air Albania’ do të jetë i veçantë sepse luajmë aty ku u arrit suksesi historik i Shqipërisë”, ka shtuar Reshitaj. FC Ballkani - FC Viktoria Plzen: Live Stream & on TV Where to live stream & watch FC Ballkani - FC Viktoria Plzen on TV: Is it on Prime Video? Discover all live stream & TV options now on JustWatch! Ballkani pret Viktoria Plzen - Tv Klan20:03 29/11/2023Ndeshja në “Air Albania”, Daja: Duam fitoreBallkani i Suharekës do të zhvillojë mbrëmjen e së enjtes në stadiumin “Air Albania” një ndeshje tepër të rëndësishme për ecurinë në grupet e Conference League. Takimi me Viktoria Plzen që e ka siguruar kualifikimin si vendi i parë u zhvendos nga Prishtina në Tiranë për shkak të kushteve të fushës të stadiumit “Fadil Vokrri”. Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja qëndron me këmbë në tokë edhe pse renditja ia lejon të shpresojë pasi me kundërshtarët e tjerë janë shumë pranë me pikë. Ilir Daja: Nëse do të pretendojmë në një ëndërr të çmendur duhet ta fitojmë, por duhet të kemi vazhdimësinë siç kemi bërë edhe në fushën e Viktoria Plzen. Me një përvojë të madhe në kupat e Europës fillimisht me Skënderbeun dhe më pas me Ballkanin, Bajram Jashanica thotë që sfidat duhen e marrë me radhë. FC BALLKANI – Football ClubPërfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. [[[Transmetim-]*]] Viktoria Plzeň Ballkani shiko live 21.09. 21 sht 2023 — [Transmetim-]*]] Viktoria Plzeň Ballkani shiko live 21.09.2023 11 orë më parë — live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani ... Ndeshja do të zhvillohet të enjten prej orës 18:45”, ka shkruar UEFA. Konfirmimi i Ballkanit Te Ballkani i Suharekës kanë konfirmuar që ndeshja me Viktoria Plzenin do të luhet në “Air Albania” në Tiranë. Duket e pabesueshme, por Kosova nuk ka asnjë stadium që plotëson kushtet për ndeshje të kupave evropiane. Ndeshja e kampionit kosovar me skuadrën çeke është të enjten. Ballkani pret Viktoria Plzen 21 orë më parë — Ndeshja në “Air Albania”, Daja: Duam fitoreBallkani i Suharekës do të zhvillojë mbrëmjen e së enjtes në stadiumin “Air Albania” një ndeshje ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez entrer en contact avec...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page