top of page

Groupe d'étude de marché

Public·24 membres

[[[TV UŽIVO=]']] AZ Alkmaar Zrinjski Mostar prijenos 30 novembar 2023

YouTube YouTube · Prevedi ovu stranicu 8:58 YouTube HŠK Zrinjski Mostar 21. sep 2023. 21. sep 2023.

Nešto više od deset minuta do kraja meča. 74' Kakvu smo utakmicu dobili! Zrinjski se vratio iz mrtvih i sada ide po potpuni preokret! 71' Ovaj igrač je u igru ušao umjesto Tičinovića, dok je umjesto Ćužea u igri Malekinušić 70' Hrvanović, koji je prije samo minut ušao u igru, postigao je sjajan gol! Opalio je sa nekih 18 metara i pogodio u sami ugao gola AZ-a za ludnicu na tribinama! 70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zrinjski poravnao na 3:3 68' Ćorluka je u želji da centrira ubacio loptu, ali ona je uz čudne okolnosti promijenila smjer i završila u golu Nizozemaca! Zrinjski se vratio u život! 68' GOOOOOOOOOOOOOOOL! Zrinjski smanjuje na 3:2! 66' Puno sreće za Zrinjski sada! Opasni Pavlidis je povukao loptu i šutirao sa distance, ali njegov je udarac zaustavila stativa! 63' Izmjene u oba tabora. Fudbaleri AZ Alkmara posjetili Stari most, oduševile ih Podsjetimo, utakmica Zrinjski - AZ Alkmar igra se večeras od 18:45 sati, a tekstualni prijenos ćete moći pratiti na portalu Avaz.ba. Delegacija AZ Alkmara u ... Prijenos prijateljske utakmice... - HŠK Zrinjski Mostar 7. okt 2016. — #MostarskiEuropski · YOUTUBE.COM. Filip Bradarić i Luka Marin | Najava susreta AZ Alkmaar - HŠK Zrinjski. Filip Bradarić i Luka Marin najavili ... UŽIVO | HŠK Zrinjski 4:3 AZ Alkmaar | Konferencija za medije YouTube YouTube · Prevedi ovu stranicu 8:58 YouTube HŠK Zrinjski Mostar 21. sep 2023. 21. sep 2023. [LIVE HD] Zrinjski Legia prijenos 26 oktobar 2023 17. aug 20 kolu Konferencijske lige u Mostaru gostuje AZ Alkmaar. Stadion Pod Bijelim Brijegom će večeras od 18:45 sati biti u središtu pažnje bosanskohercegovačke ... Zrinjski - AZ Hesgoal TV prijenos uživo S nama otkrij gdje možeš gledati Zrinjski - AZ Europa Conference League besplatno danas. Iznenadit ćete se... HSK Zrinjski Mostar. HŠK Zrinjski Mostar. Zrinjski. AZ Alkmaar Zrinjski Mostar prijenos 30 novembar 2023 Kad uta prije 5 sati — AZ Alkmaar Zrinjski Mostar prijenos 30 novembar 2023 Kad utakmica započne, moći ćete pratiti AZ Alkmaar vs HŠK Zrinjski Mostar rezultate ... [Uživo>] Zrinjski Mostar AZ Alkmaar uživo prijenos 21/09/202 20. sep 2023. — [Uživo>] Zrinjski Mostar AZ Alkmaar uživo prijenos 21/09/2023 HŠK Zrinjski Mostar, Mostar. Sviđa mi se: 64.205 · 2946 govori o . Vraćamo se za nekih 10-ak minuta. 45' Dvije minute sudijske nadoknade. 44' AZ Alkmaar uz malo sreće stiže do trećeg gola večeras. Slabašan udarac Wita nekako pronalazi put do mreže Plemića i to je 3:0 za goste. 44' GOOOOOOOOOOOL! AZ Alkmaar vodi sa velikih 3:0! 40' Prvi žuti karton večeras koji dobija Jakovljević zbog jednog neopreznog starta. AZ Alkmaar - HŠK Zrinjski Mostar Rezultati uživo AZ Alkmaar HŠK Zrinjski Mostar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 30. stu 2023. u 17:45 UTC u na AFAS Stadion stadionu, Alkmaar, ... Zrinjski - rezultati, raspored, AZ Alkmaar - Zrinjski uživo Nogomet Bosna & Hercegovina. Zrinjski. Stadion: Stadion pod Bijelim Brijegom (Mostar). Kapacitet: 9 000. PregledVijestiRezultatiRasporedTablica ... HSK Zrinjski Mostar vs AZ Alkmaar Uživo UEFA ECL. HSK Zrinjski Mostar. Full Time. 4 - 3. HT 0 - 0 FT 4 - 3. AZ Alkmaar. imgalt. Prijenos uživo. imgalt. Utakmica uživo. Uživo. 21' Slab udarac Memije ide ravno u golmana Ryana. 20' Sjajna prilika za Zrinjski! Nakon kontre ubacio je Čanađija, lopta stiže do Balića čiji udarac u posljednji momenat blokiraju gosti! Definitivno najbolja šansa za Plemiće do sada. 16' Nastavlja se ofanziva AZ-a. Izvest će novi korner gosti. U međuvremenu, u drugoj utakmici ove grupe između Legije i Aston Ville rezultat je 1:1. 13' Zrinjski konačno pokazuje "znake života". AZ Alkmaar Zrinjski Mostar prijenos 30 novembar 2023 prije 3 sata — AZ Alkmaar Zrinjski Mostar prijenos 30 novembar 2023 Gledaj televiziju prije 2 sata — Live stream of the match HSK Zrinjski Mostar vs AZ ... Nakon prekida glavom je pokušao Čanađija, ali slab je to bio udarac. 10' Nizozemci su i više nego zasluženo poveli u Mostaru. Od samog su starta krenuli ofanzivno i stigli do gola kojeg je postigao Van Brederode. 10' GOOOOOOOOOOOL! AZ Alkmaar vodi sa 1:0! 6' Prva ozbiljna prilika. Clasie je sjajno opalio sa nekih 20 metara, lopta se odbila od nekog, ali nije uspjela prevariti golmana Marića koji brani ovaj nezgodan udarac. 4' Pavlidis je napravio sjajan prodor kroz odbranu Zrinjskog, ali Grk je zaustavljen u zadnji momenat. Biće korner. 51' AZ polako ali sigurno ponovo uspostavlja terensku inicijativu. Gosti su bijesni jer su primili gol. 47' Kožulj, koji je na poluvremenu zamijenio Balića, izveo je slobodnjak sa preko 20 metara i sjajnim udarcem matirao golmana Ryana! 47' GOOOOOOOOOOOOL! Zrinjski smanjuje rezultat na 3:1. 46' - Počelo je drugo poluvrijeme. 45' Kraj prvog poluvremena u Mostaru. Publika domaće igrače uz zvižduke ispraća na odmor. Zrinjski večeras igra historijski meč, stiže AZ Alkmaar Nogometaši Zrinjskog večeras će odigrati historijsku utakmicu pred svojim navijačima u Mostaru! U prvom kolu Konferencijske lige gostuje im nizozemski AZ ...