top of page

Groupe d'étude de marché

Public·24 membres

[[гледам тв]] ТСЦ Бачка Топола Вест Хем utakmice uživo 30 новембар 2023

пре 1 дана — uživo će prenositi utakmicu petog kola Lige Evrope u kojoj se sastaju TSC iz Bačke Topole i Vest Hem iz Londona. Direktan prenos utakmice koja ...

Prvo poluvreme Poluvreme! Nema golova u Londonu. 45+1. minut - Prečka! Stojić je glavom šutirao posle kornera Stanića, ali je pogodio samo okvir gola. 45. minut - Šteta! Kresvel je u poslednjem trenutku izbio loptu ispred Radina u petercu "čekićara". 41. minut - Žuti karton dobija Kerer, zbog faula nad Radinom. 31. minut - Odlična odbrana Simića nakon šuta Pakete sa distance. (СПОРТ ТВ<<<) Бачка Топола Вест Хем uživo prenos 30 пре 3 сата — пре 4 сата — Fudbaleri TSC-a će večeras od 18.45 časova u Bačkoj Topoli dočekati Vest Hem iz Londona u utakmici petog kola grupe A Lige ... Livesport: TSC - rezultati, rasporedi, TSC Backa Topola - West Ham uživoTSC rezultati i rasporedi na Livesport. com. Ova stranica je o TSC, (Fudbal/Srbija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom TSC, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. Pratite TSC rezultate uživo, krajnje rezultate, rasporede i detalje meča! Sledeći mečevi: 30. 11. TSC Backa Topola - West Ham, 03. Utakmica TSC – Vest Hem uživo na RTV2 - Naslovi. netRTV pre 19 sati | RTV BAČKA TOPOLA - Drugi program televizije RTV-a u četvrtak, 30. novembra 2023. uživo će prenositi utakmicu petog kola Lige Evrope u kojoj se sastaju TSC iz Bačke Topole i Vest Hem iz Londona. Direktan prenos utakmice koja će biti komentarisana na mađarskom jeziku počinje u 18. 40 na RTV2, a komentatori će biti Aron Sakač i Žolt Beretka. Lazetić: Imamo velika očekivanja protiv Vest Hema, sigurno da nada postoji Trener fudbalera TSC-a Žarko Lazetić izjavio je danas da će njegov tim dati maksimum na meču petog kola grupe A Lige Evrope protiv Vest Hema. Fudbaleri TSC-a će sutra od 18. 26. minut - Mavropanos šutira glavom posle kornera, ali lopta prolazi tik pored stative. 17. minut - Odlična odbrana Simića, nakon šuta Kerera. 9. minut - Benrama je oprobao udarac, ali bez opasnosti po Simića. 8. minut - Jovanović je šutirao iz kontranapada, ali je Fabijanski bio dobro postavljen. 4. minut - Zapretio je Vord-Praus iz slobodnog udarca, ali se lopta odživog zida odbila u korner. Utakmica je počela! 20. 30 - Bliži se početak meča, a slovački arbitar Filip Glova će za tačno pola sata po prvi put dunuti u pištaljku. 20. 00 - Utakmica počinje za sat vremena, a ovo su sastavi: VEST HEM: Fabijanski - Kerer, Mavropanos, Ogbona, Kresvel - Fornals, Vord-Praus, Paketa - Kudus, Ings, Benrama. TSC: Simić - Cvetković, Antonić, Đorđević, Petrović - Radin, Đakovac, Stojić, Kuveljić - Stanić, Jovanović. TSC dočekuje Vest Hem u Bačkoj Topoli - direktan prenos пре 7 сати — Fudbaleri TSC-a će večeras od 18.45 časova u Bačkoj Topoli dočekati Vest Hem iz Londona u utakmici petog kola grupe A Lige Evrope. Evo gde gledati uživo TV prenos meča TSC - Vest Hem u пре 10 сати — Vicešampion Srbije TSC dočekuje Vest Hem u Bačkoj Topoli u četvrtak od 18.45 u petom kolu grupe A Lige Evrope. FK TSC – Home Prvi fudbalski klub u Bačkoj Topoli formiran je 1912. godine a zvanično postoji od 1913. godine pod imenom „Topolski Sportski Club" (TSC). FK TSC | Backa Topola FK TSC, Backa Topola. 12.195 свиђања · 2.753 особе причају о овоме · 2.307 су били овде. TSC Football Club (Bačka Topola, Serbia), Serbian Super League. uživo prenos fudbal Liga Evrope TSC Olimpijakos 5. 10. 2023. — Vest Hem vratio Olimpijakosu milo za drago: Paketa pogodio za minimalac TSC Arena, Bačka Topola / TSC Aréna, Topolya TSC Shop radno ... Ostalo je još šet minuta nade da srpski vicešampion može da dođe do pobede. Ne odustaju igrači TSC-a, pristiskaju rivala i žele da iskoriste činjenicu da imaju čoveka više u polju, ali se prvotimci grčkog tima vrlo dobro brane. Bio je TSC u brzoj kontri, mogao je iz nje i da izjednači, ali je Andreas Natoi nepropisno zaustavio protivnika i za to dobio crveni karton. Imaće domaći igrači više od 20 minuta brojčanu prednost na terenu. Ovo se čekalo. (KRAJ) TSC - Olimpijakos 2:2: Tim Žarka Lazetića osvojio istorijski prvi bod u evropskom takmičenjuVeliki dan za Bačku Topolu i za TSC. Prvi put u istoriji ekipa trenera Žarka Lazetića će na svom terenu odigrati utakmicu grupne faze evropskog takmičenja. U okviru drugog kola Lige Evrope srpskom vicešampionu u goste dolazi Olimpijakos (18. 45, TV Arena 1 Premium), koji je ove godine već gostovao u Srbiji kada je u kvalifikacijama za ovo takmičenja igrao protiv Čukaričkog. Oba tima na ovom susretu žele da osvoje prve bodove na evropskoj sceni ove godine, budući da su igrači TSC-a u uvodnom kolu poraženi od Vest Hema u Londonu, dok je grčki tim pretrpeo poraz od Frajburga u Atini. minut - GOL! Vest Hem vodi 3:1, a strelac je Tomaš Souček. Čeh je sjajno skočio i glavom posle kornera pogodio mrežu TSC-a. 81. minut - Saša Jovanović je ukrao loptu na sredini terena i odatle je pokušao da ugrozi Fabijanskog koji nije bio dobro pozicioniran. Ipak, nije bio precizan. 78. minut - Paketa šutira preko gola iz dobre pozicije. 70. minut - GOL! Blickrig "čekićara". Mohamed Kudus glavom posle kornera trese mrežu gostiju iz Bačke Topole. 69. minut - Opalio je Kuveljić po lopti, ali je Fabijanski odbranio. ТСЦ Бачка Топола Вест Хем uživo live 30/11/2023 Стреаминг пре 3 сата — 2023. — Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka . (Стреам=) Вест Хем ТСЦ utakmice uživo 21/09/2023 21. 9. 2023. — пре 15 сати — ... TSC - Olimpijakos 2:2 (0:1)Bačka Topola. Stadion: TSC Arena. Kapacitet: 4. 500 gledalaca. Sudija: Benoa Bastijen. Strelci: Đakovac 64, pantović 90 - Masuras 16, Podens 57. Crvenikarton: Ntal 71. TSC: Ilić, Cvetković, Čalušić, Antonić, Petrović, Radin, Stojić, Đakovac, Stanić, Rakonjac, Jovanović. Olimpijakos: Paskalakis, Rodinel, Recos, Ntal, Kvini, Heze, Kamara, Masuras, Fortunis, Padense, El Kabi. (UŽIVO): TSC - Olimpijakos 2:2 (0:1) Osvojili su fudbaleri TSC-a istorijski prvi bod u evorpskom takmičenju. Ovo će ostati upisano u istoriji kluba iz Bačke Topole Kakva ludnica u Bačkoj Topoli. Izbegao je Pantović ofsajd zamku za bukvalno milimetar i uspešno poslao loptu u mrežu. TSC POKAZAO ZUBE: Vest Hem posle preokreta u završnici srušio vicešampiona Srbije! Fudbaleri TSC-a nisu uspeli da naprave senzaciju u Londonu i da savladaju Vest Hem, u utakmici prvog kola A grupe Lige Evrope. Tim iz Bačke Topole je pao posle preokreta, rezultatom 3:1. Golova nije bilo u prvom poluvremenu meča u Londonu, a onda je u 47. minutu Petar Stanić doveo TSC u vođstvo. Ekipa Žarka Lazetića je dugo čuvaka prednost, ali je poklekla u 66. minutu, kada je Nemanja Petrović nespretnom reakcijom postigao autogol. "Čekićari" su do preokreta stigli u 70. minutu preko Mohameda Kudusa, a Tomaš Souček je u 82. Vulić) - Stanić, Jovanović (od 90+2. Mirčevski). Tok meča Drugo poluvreme Kraj! Vest Hem je slavio rezultatom 3:1! 90+2. minut - Ćirković je šutirao, ali pravo u Fabijanskog. Igraće se još četiri minuta. 87. minut - Antonio šutira glavom posle kornera, ali lopta prolazi pored stative. 85. minut - Dve odlične odbrane Simića. Prvo je zaustavio šut Součeka, a odmah zatim i Antonija. 82. TSC POKAZAO ZUBE: Vest Hem posle preokreta u 21. 9. 2023. — Fudbaleri TSC-a nisu uspeli da naprave senzaciju u Londonu i da savladaju Vest Hem, u utakmici prvog kola A grupe Lige Evrope. 66. minut - GOL! Vest Hem dolazi do izjednačenja, a Nemanja Petrović je taj koji je postigao autogol. Benrama je centrirao sa leve strane, a defanzivac TSC-a je nespretno ubacio loptu u svoju mrežu. 62. minut - Kiks Simića ne koristi Kudus. Loše je golman TSC-a procenio let lopte, ali je iz drugog pokušaja uspeo da je ukroti ispred ofanzivca Vest Hema. 55. minut - TSC igra sa puno samopouzdanja. Sevnula je još jedna kontra srpskog tima, ali je Đakovac nije dobro završio. 47. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! TSC vodi! Petar Stanić je ukrao loptu Ogboni, izbio sam ispred Fabijanskog i rutinski ga matirao. Počelo je drugo poluvreme, Emerson Palmijeri menja Kresvela. (((ГЛЕДАМ ТВ=))) Вест Хем ТСЦ prenos 21 септембар 21. 9. 2023. — [[ФУДБАЛ#]<] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола utakmice пре 10 сати — [ФУДБАЛ#]<] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола utakmice uživo 21 септембар 2023 пре 5 ... TSC Vest Hem uživo prenos Liga Evrope | Sport | Fudbal 21. 9. 2023. — Fudbal. | 19:31. SKANDAL - PROPAO TRANSFER U MANČESTER SITI ZBOG KOCKE! Otkriveno gde je uplaćivao novac, isplivao i dokaz sa utakmice!?